Ürün grupları

Çarpıcı yeni görünüm, aynı olağanüstü beslenme
En iyi tariflerimiz değişmedi, ancak şimdi geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanmış daha şık bir pakette geliyor.

Ürün yelpazemiz hakkında

PURİNA® PRO PLAN® nutrition, evcil hayvanları için mutlak en iyisini isteyenler ve hastaları için en iyisini isteyen veterinerler için geliştirilmiştir. Her diyet, iyi sağlık için gerekli besinlerin eksiksiz ve dengeli bir karışımı ile bilimsel olarak formüle edilmiştir. Ürün yelpazesi de kapsamlıdır. Bağışıklığı artıran beslenmeden veteriner diyetlerine ve beslenmeden beyin fonksiyonlarını, hassas deri ve sindirimi desteklemeye kadar PURİNA® PRO PLAN®, yaşamın her aşamasında hemen hemen her evcil hayvanın özel ihtiyaçlarına uygun bir ürüne sahiptir.

PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets

Klinik yelpazemiz, veteriner hekimlerin çeşitli köpek ve kedi sağlık koşullarını besinsel olarak yönetmelerine yardımcı olmak için en son bilimsel çalışmalara dayanmaktadır.

Köpek terapötik ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Kedi terapötik ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

PURINA® PRO PLAN® Expert Care Nutrition

BAĞIŞIKLIK VE BESLENME ARASINDAKİ BAĞLANTI

Yaşamın her aşamasında kedilere ve köpeklere özel beslenme sağlamak için bilimsel olarak formüle edilmiştir. Tüm formüller, evcil hayvanların bağışıklık sistemlerini desteklemeye ve dengeli bağırsak mikrobiyotasını desteklemeye yardımcı olduğu kanıtlanmış önemli bir bileşen olan sığır kolostrumu içeren ACTI-PROTECT ™ ile zenginleştirilmiştir.

Köpek ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Kedi ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

PURINA® PRO PLAN®

Orijinal PURINA® PRO PLAN® OPTINUTRITION serisi, bilimsel olarak formüle edilmiş bir besin karışımı ile yaşamın her aşamasında kanıtlanmış sağlık yararları sağlar.

Köpek ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Kedi ürünlerimiz
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanmış ambalajlar

PRO PLAN® olarak sürdürülebilirlik yolculuğuna da başlıyoruz. Bu nedenle size geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanan yeni paketleri sunuyoruz: küçük paketlerimizde (5 kg'dan az) kullanılan tüm malzemeler, geri dönüşüm akışının yaygın olarak kurulduğu her yerde geri dönüştürülebilirliğini sağlayacak şekilde güncellendi. Lütfen ülkenizde olup olmadığını kontrol edin